Göztepe
Yapılması Gereken
21 Ekim 2005
0

Bugün yönetimde kalanlar Göztepe’nin devamlılığını en azından genel kurula kadar sağlamak zorundadır. İskender Tuğsuz istifa ederek bir anlamda futbolcuların tepkilerinde haklı olduğunu onaylamıştır haksız olsa üç beş futbolcunun tepkisi ile neden istifa etsin.

Yeni başkan vekilleri hem Orhan Endes hem de Fevzi Zemzem bugün itibariyle genel kurul kararı almalı ve futbolcuların cezalarını da yeni yönetim seçilene kadar dondurmalıdır. Yeni yönetim de kendi amaç ve hedefleri doğrultusunda ister cezaları iptal eder ister uygular o yeni yönetimin sorunudur.

Ama bu aşamada yerine bir şey koyamadan futbolcuları bu şekilde cezalandırmak Göztepe’nin sonu olur 500 milyonluk maaşını alamadı diye boykot kararı alan adama senin beş yüzü düşelim sen bana 9 milyar beş yüz milyon ver bir de üstüne git puan al diyemezsiniz. Zaten akşam ege tv de tuğsuz kendi söyledi. Dosyadan gösterdi (hoş istifa etmiş başkanda futbolcu dosyaları ne arıyor o da başka mesele ya neyse) Serhat’ın yıllık maaşı 5 000 YTL senin kestiğin ceza 10000 YTL adamın iki yıllık maaşına el koyuyorsun buna ne federasyon nede UEfA zaten izin vermez bu geyik muhabbetinden başka bir şey değil

Mevcut yöneticiler istiyorlarsa Tuğsuz’suz bir liste ile aday olur yeniden seçilirler ama camiadan en azından taraftardan bir güvenoyu almadan göreve devam ederlerse ne tepki azalır ne huzursuzluk geçer.

Başta da söylediğim gibi kalan yöneticiler gerçekten Göztepe’nin iyiliğini düşünüyorlarsa bugün hem dernek hem de aş için genel kurul kararı almalı ve futbolcuların cezalarını genel kurul sonrasına kadar dondurmalıdır. Bu kulüp’te genel kurula kadar da yönetim futbolcu taraftar birliği ile yoluna emin adımlarla devam etmelidir. Doğrusu budur.
Ozkan Cengiz

0

About author

Related items

/ You may check this items as well

Transfer Döneminde ne Yaparsak Şampiyon Oluruz?

Bugün yönetimde kalanlar Göztepe’nin deva...

Devamını Oku..

Ruhunda Hissedenler

Bugün yönetimde kalanlar Göztepe’nin deva...

Devamını Oku..

Yapısal Reform

Bugün yönetimde kalanlar Göztepe’nin deva...

Devamını Oku..

There are 0 comments