Göztepe
İletişimin Gücü
18 Mart 2008
0

Zaman zaman düşünmüşsünüzdür hatta konuşmuşsunuzdur cep telefonu yokken ne yapıyorduk. Nasıl buluşuyor. Nasıl ulaşıyor. Nasıl görüşüyorduk diye esasında cevap basit çok fazla buluşmuyorduk, çok fazla ulaşmıyorduk, çok fazla görüşmüyorduk. Şimdi çok rahatız aklımıza bir şey geldi çeviriyoruz numaraları hiçbir şey yapamazsak bir mesaj işlem tamam.

Nasıl ki insan için cep telefonu büyük bir devrim ise Göztepelist’ te Göztepe için büyük bir devrim. Nasıl cep telefonları insanları birbiriyle konuşmalarında ki bir çok engeli aştıysa Göztepelist te milyonlarca Göztepelinin birbirine ulaşmasını, milyonlarca Göztepelinin Göztepe’ye ulaşmasını sağlıyor tam sekiz yıldır.

Evet tam 8 yıl dile kolay 2000 yılında sevgili Oğuz Reşat Sipahi’nin kişisel çabası ile bir mail grubu olarak kurulan Göztepelist web sitesi ile mail grubu ile Göztepe için büyük işler başardı. Hiçbir şey yapmasa bile Göztepelilerin bir araya gelerek güçlenmesini sağlayarak bile büyük iş başardı.

Göztepelist’te görüşen, tanışan, kaynaşan ve kurumsallaşan bir Göztepe nesli yarattı. Göztepe Uniforce, Göztepe’ye Hizmet Derneği en somutları olsa da bir çok kurumun oluşmasında, Yalı gibi mevcut kurumların güçlenmesinde birinci derece etken oldu.

Yeri geldi Göztepe Başkanı tarafından tehdit edildi. Yeri geldi Göztepe Başkanlarının camiaya ulaşma noktası oldu. Yeri geldi bir çok ad ve isim (Bayrak kampanyası, Futbolculara destek, Her Ay 20 vs vs vs,) altında yardımlar topladı Yeri geldi paralar dağıttı.(Kulübe bilgisayar, Spor Okuluna malzeme vs vs vs) Yeri geldi sosyal projelere imza attı. (Göztepe Resim Yarışması) herhalde anlata anlata bitiremeyiz ama bu taraf olan biri olarak bana düşmez. Takdir Göztepelilerindir.

Bence her şeyin saman alevi gibi olduğu camiamızda sekiz sene ayakta durmak bile büyük beceri hasbel kadar bu oluşumun yönetiminde görev alan biri olarak değil bir Göztepeli olarak başta bu kurumun kurucusu Sn. Oğuz Reşat Sipahi olmak üzere kuruluşundan bu güne emeği geçen herkese, bir kez bile olsa e-posta göndererek bu oluşuma can veren her Göztepeliye binlerce teşekkür.

İyiki varsın Göztepelist Nice Yıllara

Ozkan Cengiz

0

About author

Related items

/ You may check this items as well

Transfer Döneminde ne Yaparsak Şampiyon Oluruz?

Zaman zaman düşünmüşsünüzdür hatta konuşm...

Devamını Oku..

Ruhunda Hissedenler

Zaman zaman düşünmüşsünüzdür hatta konuşm...

Devamını Oku..

Yapısal Reform

Zaman zaman düşünmüşsünüzdür hatta konuşm...

Devamını Oku..

There are 0 comments